Facebook Zaman Tünelinden Nasıl Çıkarım?

Sponsorlu Reklamlar

Facebook uygulamaları bir türlü bitmiyor. Şimdide zaman tüneli denilen bir uygulama çıkardı. Bu uygulamaya bende dahil birçok kişi bilerek belkide bilmeyerek katılmış oldu. Ben şahsen zaman tüneli uygulamasına hiç alışamadım. Benim gibi birçok zaman tüneline giren kişi geri eski profillerine dönmenin yollarını arıyor. Ama ne yazık ki henüz bununla ilgili tam bir sonuç alınamadı. Hatta çok yakında şu ana kadar zaman tüneline geçmeyen kişiler bile otomatik olarak bu uygulamaya geçeceklermiş.

Facebook zaman tüneli uygulamasına kendi isteğiyle geçiş yapmış fakat sisteme alışamayıp eski sisteme geri dönmek isteyenler için zaman tünelini iptal etmek mümkün değil. Şu anda bu konuda uygulanabilecek bir tek çözüm bulunuyor. Facebook profil sayfasını eski görünümde kullanmak için Internet Explorer tarayıcısının 7 sürümünü kullanmak gerekiyor. Bu durum internet explorer 7′nin bir hizmeti değil. Yalnızca sistemde “bug” olarak nitelendirilen bir açık. Buna facebook zaman tünelini iptal etmek diyemiyoruz çünkü sistem iptal olmuyor, yalnızca internet explorer 7 kullananlar eski görünümü görüyor.

“Facebook Zaman Tünelinden Nasıl Çıkarım?” için 3 yorum

  1. nuran diyor ki:

    bu tüneli kim fikir etti berbat bence bu ne yaa insanların işini zorlaştırıyosunuz

  2. nuran diyor ki:

    tünele bir girdim giriş o giriş çıkamıyorum daha

  3. sema diyor ki:

    ben bu zaman tünelinden nefret ediyorum,bugün baktım haberim yok zaman tüneline geçmişim neden sorulmuyor kendi başınıza iş yapıyorsunuz ..

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.