denge bilekliği, nedir, ne işe yarar, yararları nelerdir, faydaları hakkında bigiler

Hanımlar, sizlere mucizevi bir bileklikten bahsetmek istiyorum. Bilek vücudunuza denge, güç ve esneklik kazandırır. Peki bunu nasıl sağlar? Merak ediyorsanız bu makalemizi mutlaka okumalısınız.Denge Bilekliği Nedir?

U- Balance Denge Bilekliği, Denge, Güç, Esneklik ve Performans için!
Bilekliğin içindeki Halogram sayinde vucudunuza, denge – güç – esneklik kazandırır. Vücudunuzun enerjisini düzenleyerek , statik hale getirir. İllaki bileğinize takmanıza gerek yok. Vücudunuza 1 metre yakında olması yeterlidir. Dünya da birçok spor dalında ve günlük yaşamda kullanılmaya başlanmıştır. Kullanıldığı yerler ; denge, güç ve esneklik gerektiren bütün spor branşlarında,motorsiklet fiziki efor gerektiren iş kollarında , yürüme problemi olan kişilerde (daha dengeli hareket etmesine yardımcı olur) vb…

U-Balance Denge bilekliği teknolojisi sporcuların ve her kesimden insanların denge,güç ve esneklik performansının arttırılmasına yardımcı olabilir.

U-Balance Denge bilekliği Merkezi İspanya’da olup, özel bir kuruluş olan denge bilekliği, dünya çapında holografik performans teknolojisini imal etmekte, dağıtmakta ve lisanslandırmaktadır.

U-Balance Denge bilekliği uzun yıllardır siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyerek en iyi çözümleri sunmaya çalışıyor. Bu defa denge bilekliğini sizleri buluşturuyor..

Profesyonel ve amatör atletler, sanatçılar, ilk müdahale ekipleri, askeri personel ve yaşlılar da dahil olmak üzere hayatın her kesiminden insanlar denge bilekliği teknolojisinden günlük olarak faydalanabilirler.

U- BALANCE DENGE BİLEKLİĞİ NE KADAR DAYANIR ?

Hologramlarımız tükenmemek üzerine üretilmiştir, ancak ürünün ömrü, kullanım tarzı ve kullanım süresine bağlıdır.

SADECE SPORCULAR İÇİN Mİ YARARLI ?
Hayır, U- Balance denge bilekliği Sporcuların performansını arttırmasına yardımcı olmak üzere tasarlanmış olmasına rağmen farklı yaşam tarzı olan kişilerce de tanınmıştır. Dengenizi ve esnekliğinizi arttırmanın yollarını mı arıyorsunuz yada gücünüzü veya enerjinizi tazelemek mi istiyorsunuz o zaman denge bilekliği size yardımcı olabilir.

SUYA SOKULABİLİR Mİ ?
Evet, u- balance denge bilekliği su içerisinde de çalışmaktadır, ürünler elle yıkanabilir ve açık havada kurutulabilir.

24 SAAT BOYUNCA KULLANABİLİR MİYİM ?

Evet, ama herkes için bu durum farklıdır.Bazıları 24 saat boyunca kullanmayı, diğerleri ise sadece günlü faaliyetleri esnasında kullanmayı tercih etmektedirler.

ÜRÜNÜN TENİME TEMAS ETMESİ GEREKLİ MİDİR ?
Hayır, ürünün teninize temas etmesi gerekli değildir, ama bedenin enerji alanı içerisinde olması gerekmektedir.Kişiden kişiye değişmesine rağmen, aslında deriden itibaren 5 cm’i kapsamaktadır.

Kaynak :dengebilekligi.info