ipek mobilya, oturma grupları, fiyatları, modelleri, örnekleri, resimleri çeşitleri, hakkında bilgiler içermektedir

İpek mobilya birbirinden farklı renk ve seçenekler sunuyor. Bukadar güzel oturma odasını birarada görmemeişseniz. Artık gördünüz. Bu örnekler insanı almaya itiyo. Hemen evinde görme isteği uyandırıyor.

İpek Mobilya Berlin Maxi Oturma Grubu

İpek Mobilya oturma grupları arasında modern çizgilere sahip modeller arasında bulunan Berlin Maxi oturma grubu 1+5 taksitle indirimsiz olarak 2337 TL’ye, peşinat + 11 taksitle 2469 TL’ye satılıyor. World Card’a özel peşin fiyatına 6 + 6 taksit seçeneği mevcut. Barlin Maxi oturma grubu 2 adet tekli ve 2 adet ikili koltuktan oluşuyor.


İpek Mobilya Best Maxi Oturma Grubu

Deri kaplama kolçaklar ve alt kısım ile parlak kumaş oturma yerleri bulunan Best Maxi oturma grubu İpek Mobilya oturma grupları arasında klasik çizgilere daha yakın modeller arasında bulunuyor. İki adet tekli koltuk, bir adet ikili koltuk ve bir adet 3′lü koltuktan oluşan İpek Mobilya Best Maxi oturma grubu toplam 6 taksitle peşin fiyatına 2343 TL’ye, 12 taksitle ayda 206 tl olmak üzere toplam 2476 TL’ye satışa sunulmuş.


İpek Mobilya Simena Maxi Oturma Grubu

İpek Mobilya Simena Maxi oturma grubu beyaz ile kahverengi tonları ile kontrast renkleri kullanarak modern bir hava sunuyor. Kolçaklarda bulunan ahşap detayları, kadife oturma yeri kaplaması ve köşeli tasarımıyla salonlarında modern bir hava yakalamak isteyenler için bir alternatif oluşturuyor. Oturma grubunu peşin fiyatına 1+5 taksitle 2402 TL’ye ya da vade farklı olarak toplam 12 taksitle 2539 TL’ye satın alabilirsiniz.


İpek Mobilya Deniz Lüx Maxi Oturma Grubu

Bir adet 3′lü koltuk, bir adet ikili koltuk ve 2 adet tekli koltuktan oluşan İpek Mobilya Deniz Lüx Maxi oturma grubu sade tasarımlar arayanların tercihi olabilir. Açık rengi ile salona ferah bir hava verecek olan oturma grubu peşin ve peşin fiyatına 6 taksitle 2514 TL’ye 12 taksitle vade farklı 2656 TL’ye satılmakta.


İpek Mobilya Cooper Maxi Oturma Grubu

İpek Mobilya Cooper Maxi oturma grubu modern ve retro çizgileri bir arada sunan bir maksi koltuk takımı modeli. Modern salonlar için ideal bir oturma grubu modeli olan Cooper modelini 12 ay vadeli olarak aylık 233 TL’lik taksitlerle toplam 2.800 TL’ye ve peşin fiyatına indirimsiz 6 taksit olarak 2650 TL’ye satın alabilirsiniz.


İpek Mobilya Ihlara Maxi Oturma Grubu

Toprak rengi tonları ile üretilen İpek Mobilya Ihlara Maxi oturma grubu parlak kolçakları ve kadife oturma alanları ile farklı bir tasarım sunuyor. 2 adet tekli, ikili ve üçlü koltuktan oluşan maksi oturma grubu peşin olarak 1981 TL’ye ve 12 taksit seçeneğiyle aylık 174 TL’lik taksitlerle toplam 2092 TL’ye satılmakta.


İpek Mobilya Helen Maxi Oturma Grubu

Pembe ve siyah renklerinin kontrastlı kullanılarak estetik bir hava verilen İpek Mobilya Helen Maxi oturma grubu kadife oturma alanları ile rahatlık sunuyor. Genç salonlar için kullanılabilecek bir oturma gurubu olan Helen maksi takım 6 taksitle ayda 314 TL’lik, 12 taksitle ayda 166 TL’lik taksitlerle satın alınabilir. 12 taksitlik seçenekte küçük bir vade farkı ödemeniz gerekiyor.


İpek Mobilya Resital Maxi Oturma Grubu

Şık oturma gurubu modellerinden biri olan İpek Mobilya Resital Maxi oturma gurubu sade rengiyle, ahşap panellerin kullanıldığı tasarımıyla ve sadeliğiyle salonunda rahat ve sade bir oturma gurubu olsun isteyenlerin tercihi olabilir. Resital oturma gurubu peşin fiyatına 6 taksitle toplam 2364 TL’ye vade farklı olarak 12 taksitle 2498 TL’ye satılmakta.


İpek Mobilya Ecoline Maxi Oturma Grubu

Genç tasarımı ve göz alıcı kırmızı rengiyle kullanıldığı mekanlara canlılık getiren İpek Mobilya Ecoline Maxi Oturma Grubu salonuna hareket getirmek isteyen genç çiftler için ideal bir seçim olabilir. Ecoline Maxi Oturma Grubu 12 taksit seçeneğiyle aylık 116 TL’lik taksitlerle toplam 1394 TL’ye satılmakta. Ecoline oturma grubu İpek Mobilya oturma grupları içerisinde en ucuz olanlarından biri.


İpek Mobilya Energy Maxi Oturma Grubu

İpek Mobilya’nın en ucuz oturma gruplarından biri olarak dikkat çeken 2 tekli, bir adet ikili ve bir adet üçlü kanepeden oluşan Energy Maxi Oturma Grubu peşin fiyatına 5 taksit seçeneği ile toplam 1222 TL’ye satılıyor. Aylık 107 TL’lik taksitlerle 12 aylık taksit çeneğiyle toplan 1291 TL’ye satın alabilirsiniz.


Diğer İpek Mobilya Oturma Grupları

İpek Mobilya Promo Maxi Oturma Grubuİpek Mobilya Candy Maxi Oturma Grubuİpek Mobilya Romeo Maxi Oturma GrubuKaynak Site : Mobideko.com